Znajdź nas na:

Strony internetowe mrągowo, kętrzyn, olsztyn, giżycko
reklama w google mrągowo, kętrzyn, olsztyn, giżycko
pozycjonowanie strony mrągowo, kętrzyn, olsztyn, giżycko
reklama firmy mrągowo, kętrzyn, olsztyn, giżycko

Jeszcze nie wiesz, że potrzebujesz sklep internetowy? Zobacz dlaczego powinieneś go mieć:

Skoro posiadasz już strategię marketingową dostosowaną do Twojego biznesu to warto zorientować się jakiej strony firmowej potrzebujesz. By osiągnąć swój cel potrzeba najbardziej dostosowanego narzędzia, które będzie umożliwiało jego osiągnięcie. Biorąc pod uwagę ekonomię warto dostosować nie tylko cenę firmowej strony internetowej do budżetu przedsiębiorstwa, ale i narzędzia, które ten cel można osiągnąć. Do wypromowania firmy nie trzeba rozbudowanego serwisu internetowego – wystarczy prosta wizytówka firmowa. Do sprzedaży produktu bądź usługi nie trzeba rozbudowanego sklepu internetowego, świetnie w tym przypadku spisze się zwykły landing page.

 • Polska znajduje się na 13 miejscu w rankingu najszybciej rosnących rynków e-commerce. Wartość rynku zwiększa się już 8-9 razy szybciej niż tradycyjnego i aktualnie wynosi 50 mld zł – jeszcze w roku 2015 było to 30 mld zł.

 • Polacy wprost pokochali zakupy w internecie. Każdego roku wydają o kilkanaście procent więcej niż w poprzednim.

 • Polacy spędzają w internecie średnio 12 godzin dziennie.

 • Co trzecia osoba robiąca zakupy w internecie robi to regularnie przynajmniej 1 raz w tygodniu.

 • Osoby Generacji Z czyli 18-25 lat, które wychowały się w dobie internetu – zakupy online traktują jako naturalne 98%.

 • Zakupy w internecie wygrywają – większym wyborem, szerszą ofertą, łatwą dostępnością, łatwością zakupu, niższymi cenami.

 • Co najważniejsze to, że zakupy online nie mają granic. Polskie firmy mogą z powodzeniem sprzedają na rynku Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Włoszech – nie posiadając tam swoich placówek!

 • Otrzymasz gotowy sklep dostosowany do obecnych potrzeb i realiów rynku. Twój Firmowy sklep internetowy, który będzie zachęcał ofertą, gdyż zostanie skonstruowana przez najlepszych doświadczonych copywriterów. Sklep internetowy, który będzie zoptymalizowany pod względem pozycjonowania co pozwoli Tobie dotrzeć do jeszcze większej grupy klientów i stać się firmą pierwszego wyboru. Zwiększ sprzedaż i otwórz się na rzeszę klientów.

  Zapewnimy Tobie profesjonalną pomoc. Skonstruujemy dla Ciebie odpowiednią strategię marketingową dostosowaną do Ciebie, Twoich klientów oraz Twojej branży. Warto zwrócić uwagę na to, że sprzedaż w internecie znacznie różni się od tej na żywo. Od teraz masz szansę nie popełnić błędów, które popełniły firmy włączające sprzedaż za pomocą sklepu internetowego bez odpowiedniej wiedzy. Relacją z klientem sterują odpowiednie algorytmy, w które trzeba wpasować swoje działania, dialog zastępowany jest storytellingiem, a sprzedaż oparta jest o wywołanie odpowiednich emocji wywołanych za pomocą skrupulatnie skonstruowanych lejków sprzedażowych. Sprawimy, że Twój sklep będzie miał nieograniczone możliwości pozyskiwania nowych klientów oraz pełną kontrolę nad skalowaniem oraz procesem sprzedaży.


  Sklep internetowy i obecne potrzeby rynku.

  W obecnych czasach wszystko dzieje się bardzo dynamicznie. Niedostosowanie się do obecnych reguł rynku jest igraniem z ogniem. Wiele firm przekonuje się o tym, że prowadzenie sklepu internetowego często jest nie tylko uzupełnieniem tradycyjnego stacjonarnego biznesu, ale często bywa głównym lub nawet jedynym kanałem sprzedaży produktów oraz usług. Dla wielu firm przeniesienie biznesu do internetu było prawdziwą żyła złota. Wiele firm wykorzystało już dawno potencjał lokalnego rynku prawdziwym rozwiązaniem dla nich jest właśnie internet. Internet daje możliwości dotarcia do nieograniczonej liczby klientów. Obecnie klient niezwykle biegle porusza się po internecie. Dla wielu jest to miejsce do pracy, zabawy, odpoczynku, nawiązywania znajomości i wielu innych aktywności. Klienci obecnie oczekują od firm, żeby ewoluowały tak jak oni. Chcą robić zakupy, chcą wydawać pieniądze, chcą mieć dostęp do wszystkiego od ręki i natychmiast. Już praktycznie każda branża ma swoją firmę w internecie. Potrzebujesz szybko koszulek, spodni, czapek na zimę, na lato, na wiosne, długie, grube, w ptaszki, cukiereczki, rąbki – znajdziesz wszystko. Drewno, deski, węgiel – czego dusza zapragnie. Sklepy meblowe – cała oferta IKEI znajduje się w ich sklepie internetowym z szybką dostawą. Nawet branża spożywcza z tak delikatnym asortymentem jak żywność promuje swoje sklepu internetowe (biedronka, lidl). Jeżeli myślisz o rozwoju, posiadanie swojego sklepu internetowego jest nieuniknione.

  Sklep internetowy dostępny dla każdego

  Niegdyś posiadanie sklepu internetowego świadczyło o prawdziwej zamożności marki. Dostęp do produktów online i zaawansowany serwis sklepu internetowego był to prawdziwy luksus na który mogły sobie pozwolić jedynie wielkie koroporacje i sieciowe sklepy. Dzisiaj z dobrodziejstw intrnetu korzystają nawet najmniejsze lokalne firmy, ba nawet, dzięki otwarciu się na nowych klientów doświadczają ogromnych sukcesów finansowych. W każdym mieście ktoś zna firmę, która nagle podjęła współpracę z dużymi korporacjami, pojawia się w największych marketach i galeriach handlowych. Firma, której pracownicy pojawiają się w reklamach telewizyjnych i programach śniadaniowych. Firma o której kręcone są reportaże i przedstawiane historie sukcesu. Wystarczyło otworzyć się na większy obszar i zbudować świadomość marki właśnie tam, gdzie nic nie ogranicza działań – miejscem tym jest internet. Budowanie wizerunku i pełna automatyzacja biznesu. Zamykasz firmę o 16? Twoi pracownicy już nie mogą wytrzymać przy ladzie do 21? Gdy Ty zamykasz swój sklep, ktoś właśnie robi zakupy o 22 co statystycznie jest najczęstszą porą robienia wieczornych zakupów. Twój sklep internetowy działa prężnie, gdy Ty idziesz spać. Klient przeprowadzony jest przez cały proces sprzedażowy włącznie z płatnością online. Ty budząc się rano widzisz już tylko pieniądze na koncie. Online nie ma granic. Lokalna firma może sprzedawać zarówno w sąsiednim mieście jak i mieście na końcu Polski. Polskie firmy z wielką skutecznością sprzedają na rynkach niemieckich, francuskich czy wielkiej Brytanii.

  Chcesz sprzedawać w internecie? Już możesz być spokojny. Nauczymy Cię tego!

  Już nie tylko co, ale jak. Wizerunek sklepu internetowego w sieci.

  Twój sklep internetowy jest wizytówką Twojej firmy w sieci. Wszelkie badania wskazują, że praktycznie każdy klient sprawdza wiarygodność firmy właśnie w internecie. Dlatego skoro w łatwy sposób możesz dowolnie wykreować swój wizerunek, dlaczego miałbyś z tego nie skorzystać? Dlaczego mówimy o dowolnym kreowaniu wizerunku? Gdyż możesz robić to zarówno w sposób umiejętny jak i ponieść kompletną klapę. Nieumiejętne kreowanie wizerunku już dla wielu firm nie tylko podcięła skrzydła, ale również doprowadziło do ich całkowitego upadku. Każdy krok w internecie zostawia po sobie ślad, dlatego warto wspomóc się wiedzą ekspertów. Nieumiejętne kreowanie wizerunku znacznie odbiło się negatywnie na przykład na firmie gruba ryba większość osób zna tą historię i można im jedynie współczuć. Warto byś ty jako przedsiębiorca nie umiał radzić sobie nawet w trudnych sytuacjach. Za pomocą odpowiednich narzędzi marketingowych można odpowiadać skutecznie na wszelkie ataki ze strony konkurencji czy internetowych Trolli. Oczywiście mówimy tutaj o ekstremach, ale chyba każdy przedsiębiorca odczuł na własnej skórze jak perfidna może być konkurencja. Dlatego nie warto im oddawać pola i zawczasu przygotować się na wszelkie konfrontacje. Budowanie marki jest obecnie skomplikowanym procesem. Na szczęście w rękach profesjonalistów możesz być spokojny o własne interesy. Kontakt z klientem musi przebiegać szybko i bezproblemowo. Klient obecnie zwraca niesamowicie bacznie uwagę nie tylko na jakość i cenę produktu, ale na cały proces sprzedażowy. Twój klient potrzebuje relacji i obsługi posprzedażowej, która będzie przeprowadzona na najwyższym poziomie. Zyskuj zaufanie klientów oraz spraw, by kupowanie od Ciebie było dla nich prawdziwą przyjemnością. Dzięki nowoczesnym narzędziom marketingowym pozyskanie nowej rzeszy klientów do Twojego sklepu będzie jeszcze tańsze, a obecni będą wydawać w Twojej firmie jeszcze więcej.

  Sklep internetowy oparty o nowoczesny system CMS.

  Dla Twojej wygody każdy zaprojektowany sklep internetowy jest zarządzany z poziomu profesjonalnego CMS, czyli systemu zarządzania treścią. Ułatwi Tobie to dodawanie nowych produktów, treści, zdjęć produktowych, prowadzeniu interakcji z konsumentami. Pozwoli Ci to również w łatwy sposób zarządzać płatnościami, dzięki integracji z zewnętrznymi systemami płatności online typu PayU lub PayPal, DotPay, Przelewy24. Dzięki temu klient natychmiastowo dokona płatności za zakupiony produkt. Wzbogacenie Twojego sklepu internetowego o możliwości tego typu wzbudzi zaufanie klienta oraz pozwoli na szybkie i łatwe zakupy. Zewnętrzne systemy mogą być zintegrowane zarówno z aukcjami Allegro jak i szeroką oraz szybką możliwością dostawy, dzięki firmom kurierskim DHL, UPS, GLS, DPD itd. Możliwości są praktycznie nieograniczone.

  Otrzymasz pełen zaawansowany system sprzedaży dostosowany do obecnie panujących realiów rynku.

 • indywidualny, profesjonalny projekt graficzny sklepu www

 • dostosowanie sklepu do bezpiecznych zakupów z certyfikatem SSL

 • walidacja W3C, optymalizacja i kompresja kodu źródłowego witryny

 • struktura systemu zgodna z zasadami użyteczności User Experience (UX)

 • responsywność (RWD) na urządzenie mobilne (smartfony i tablety)

 • sklep przygotowany w oparciu o wiodący silnik ecommerce

 • struktura systemu zgodna z zasadami użyteczności User Experience (UX)

 • intuicyjny panel CMS pozwalający na samodzielny rozwój sklepu www

 • możliwość edycji logo, pozycji menu, slidera, treści, zdjęć, danych kontaktowych

 • możliwość dodawania kolejnych podstron, kategorii, produktów, zdjęć i filmów

 • podpięcie API firmy kurierskiej np. DHL, UPS, DPD

 • podpięcie płatności online PayU, PayPal, Płatności24

 • moduły: prezentacja produktu, listing produktów, zamówienia, koszyk

 • wyszukiwarka produktów z zawężaniem wyników

 • moduł rabatów na wybrane produkty lub kategorie

 • moduł zakupów hurtowych

 • produkty powiązane/podobne/z tej samej serii

 • integracja z systemem magazynowym np. Subiekt

 • loga partnerów, producentów

 • panel administratora z pełną obsługą zamówień, kategorii, produktów, banerów, danych kontaktowych, itp.

 • panel klienta z historią zamówień

 • generowanie płatności do zamówień na podstawie, których klient będzie dokonywał rozliczenia i na podstawie których wystawiana będzie przez operatora docelowa FV lub paragon.

 • slider z elementem wideo lub ze zmieniającymi się zdjęciami

 • podpięcie Social Media (np. Facebook, Google+, Youtube, Twitter, Instagram itp.)

 • galeria zdjęć i filmów

 • wiele wersji językowych

 • upload plików do pobrania (dokumenty np. PDF, zdjęcia, filmy, specyfikacje, karty produktów)

 • profesjonalny dział aktualności/bloga

 • możliwość dodawania i usuwania administratorów oraz definiowanie uprawnień

 • optymalizacja pod kątem SEO (pozycjonowania w Google) - przyjazne linki, nagłówki h1, h2, page speed, itd.

 • możliwość zakupów z rejestracją i bez rejestracji

 • integracja z Allegro, Ceneo, Opineo itp.

 • interaktywna mapka dojazdu

 • newsletter

 • formularz kontaktowy

 • informacja o cookies, regulamin sklepu internetowego, polityka prywatności

 • pełne wdrożenie sitemap


 • Po zakończeniu projektu zapewniamy wsparcie administracyjne, programistyczne i marketingowe. Dbamy o bezpieczeństwo i aktualizację skryptów oraz jesteśmy do dyspozycji w razie potrzeby rozbudowy systemu. Realizowane przez nas sklepy są oparto o sprawdzone i niezawodne rozwiązania e-commerce. Ich funkcjonalność pozwala prowadzić sprzedaż internetową bez żadnych ograniczeń.

  Sprawimy by wszystko stało się prostsze

  Zawsze aktualny ze swoim biznesem

  Umiejętne dobranie strategii oraz wdrożenie odpowiedniego planu umożliwi wyciśnięcie z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych wszystkich możliwości.

  Działaj globalnie.

  Ograniczenie jest tylko w postrzeganiu świata. Zarządzaj czasem tak byś miał go na inne czynności. Zdecydowanie wydłużysz każdy dzień i podniesiesz jakość swojego biznesu.

  Zyskuj nowych klientów

  Z godziny na godzinę zyskuj nowych klientów. Docieraj do coraz szerszej grupy odbiorców. Przedstaw korzystnie i atrakcyjnie swoje produkty oraz usługi dla swoich odbiorców. Buduj świadomość swojej marki.

  Pomnażaj swoje pieniądze

  Oszczędzaj i pomnażaj swoje pieniądze. Z nutką zazdrości patrzysz na tych co ubiegli Cię we wdrażaniu innowacyjnych działań marketingowych? Zacznij działać!

  Wzmocnij swoją pozycję

  Jako przedsiębiorca wiesz, że będziesz skuteczny tylko wtedy, kiedy będziesz podążał za trendami. Poznaj narzędzia i techniki, które wzmocnią Twoją pozycję na rynku

  firma reklamowa mrągowo, kętrzyn, olsztyn, giżycko

  Jeżeli kiedykolwiek podczas prowadzenia swojego biznesu zastanawiałeś się:

 • Prosta, funkcjonalna i intuicyjna strona ze świetną oprawą graficzną musi kosztować tysiące
 • Twoja usługa jest niszowa i zapewne oprócz aktualnych odbiorców nikt się nią nie zainteresuje
 • Konkurencja w Internecie jest zbyt duża


 • Pora rzucić zupełnie inne światło na takie poglądy.

  Zyskasz

 • Unikalny nowoczesny wizerunek
 • Prawdziwą realizację swojej wizji - w końcu!
 • Satysfakcję klientów, dzięki intuicyjności i pełnej informacji płynącej z Twojej własnej strony www


 • Już jesteś przedsiębiorcą, to znaczy, że masz prawo do odważnych decyzji!

  Pomożemy Ci to osiągnąć. Skontaktuj się z nami!

  DO ZOBACZENIA!

  Zyskaj dużo więcej

  Wdrażając najskuteczniejsze metody marketingowe oraz czerpiąc od najlpszych zyskasz sukces.

  Zwiększenie sprzedaży

  Zyskujesz pozytywny wizerunek marki oraz zaufanie klientów. Przekłada się to bezpośrednio na sprzedaż, czyli wzrost zysków.

  Przyciągnij uwagę Klienta

  Klient ocenia w ułamkach sekund, czy kupi od Ciebie. Pozwól mu zagłębić się w Twój produkt. Zyskujesz uwagę klienta i utrzymanie jej.

  Strategie liderów rynku

  Korzystaj z praktyk topowych firm będących liderami rynku. Od teraz wszystkie te strategie są w zasięgu Twojej ręki. Sięgnij po nie.

  Swoboda działania

  Gdy nie masz na nic czasu outsourcing jest najlepszym rozwiązaniem. Zlecanie prac specjalistom w swoim fachu daje Tobie pewność i szybkość działania. Pracownik pracuje… Przedsiębiorca zleca…

  Pozytywny wizerunek

  Ułatwi Ci już od samego początku kontakt z klientami i partnerami biznesowymi. Jest to fundament, dzięki któremu będziesz mógł nakłaniać kogokolwiek do wypróbowania Twojego produktu lub usługi. Zyskaj jeszcze przed samą sprzedażą.

  Krok przed konkurencją

  Będziesz zawsze kilka kroków przed konkurencją, gdyż nie ma odwrotu przed wdrażaniem nowych sposobów dotarcia do klienta. Bądź jedynym słusznym wyborem dla swoich klientów.

  Napędź swój biznes

  Zaoszczędź czas przy jednoczesnym zwiększeniu sprzedaży. Kieruj sprzedaż tam, gdzie przebywają Twoi klienci.

  Strony internetowe mrągowo, kętrzyn, olsztyn, giżycko
  reklama w google mrągowo, kętrzyn, olsztyn, giżycko
  pozycjonowanie strony mrągowo, kętrzyn, olsztyn, giżycko
  reklama firmy mrągowo, kętrzyn, olsztyn, giżycko