Znajdź nas na:

Strony internetowe mrągowo, kętrzyn, olsztyn, giżycko
reklama w google mrągowo, kętrzyn, olsztyn, giżycko
pozycjonowanie strony mrągowo, kętrzyn, olsztyn, giżycko
reklama firmy mrągowo, kętrzyn, olsztyn, giżycko

Firmowa strona internetowa

Profesjonalna strona internetowa powinna przyczyniać się do zwiększenia sprzedaży oraz nieść pozytywny rozgłos o marce. Wyprzedź konkurencję, gdyż połowa firm w Polsce nie posiada własnej strony internetowej, a ponad połowa jest z niej niezadowolona. Posiadanie strony internetowej otwiera cały wachlarz nowych sposobów pozyskania klienta. Zadbaj o wizerunek Twojej marki i spraw, by strona zarabiała na Ciebie.

Dzięki naszej pomocy w zaprojektowaniu strony, dobraniu odpowiedniej oprawy graficznej oraz umieszczeniu przez profesjonalnych copywriterów treści spełniających potrzeby klienta, zyskasz prawdziwy wymagany w tej branży prestiż.

Firmowa Strona Internetowa jako narzędzie do pozyskania klientów.

W obecnych czasach każdy często czuje się przytłoczony nadmiarem informacji. Mnóstwo bodźców i dystraktorów, które przeszkadzają w podejmowaniu decyzji. Nieustanna presja do tego, by podejmować decyzje jak najdokładniej i najlepiej natychmiastowo. Czujesz, że również jesteś częścią tego procesu, ale pomyśl, że możesz wykorzystać go we własnym biznesie. Każdy, kto przystanie na chwilę i przyjrzy się zachodzącym procesom widzi, że ludzie przedkładają piękno samochodu nad jego fukcjonalność. Niektórych paraliżuje myśl o tym jak postrzegają ich znajomi, ludzie w pracy i sąsiedztwa. Wybór polityków często zależy od ich prezentacji w mediach – dlatego Ci najskuteczniejsi zatrudniają wyspecjalizowane agencje PR-owe! Wizerunek w obecnych czasach jest niesamowicie ważny. A jak często widzimy praktycznie najważniejszy. Minęły już czasy, w których niech mówią byle mówili. Teraz jest niesamowicie ważne co mówią. I lepiej, by mówili dobrze. Personalna marka, firma, przedsiębiorstwo musi wyglądać co najmniej dobrze. Najlepsi wiedzą, że ludzie kupują oczami, nie mają czasu na zbytnie zgłębianie tematu i zastanawianie. Możesz niesamowicie wykorzystać ten fakt w swoim biznesie, gdyż możesz być pewien, że każdy klient spojrzy na Ciebie w internecie – i lepiej byś prezentował się bardzo dobrze. Od tego będzie zależał wybór praktycznie każdego klienta. Fundamentem jest atrakcyjnie i funkcjonalnie skonstruowana firmowa strona internetowa. Przedstaw się dla swojego klienta z jak najlepszej strony zyskasz wizerunek eksperta i lidera w branży.

Wykorzystanie firmowej strony internetowej

Wiele firm szuka atrakcyjnych stron www, albo tanich stron www, niektórzy skupiają się na stworzeniu sklepu internetowego dla swojej marki, jeszcze inni chcą po prostu wykorzystać potencjał pozyskania klienta w internecie lub mieć firmową stronę internetową bo tak teraz wypada. Jak wiele biznesów tak wiele pomysłów zarówno na wykonanie i wykorzystanie strony internetowej. Dlatego istotnym jest, by wykorzystanie strony internetowej oprzeć o odpowiednią strategię marketingową. Nie wystarczy po prostu mieć stronę internetową. Już pewnie zauważyłeś jak wiele firm posiada strony internetowe… i co? I często odpychają swoim wyglądem, klient trafiający na amatorską stronę przekłada tę amatorszczyznę na produkty, obsługę klienta oraz usługi świadczące przez daną firmę. Często jest to pierwsze i jedyne „wrażenie” jakie firma wywarła… i tutaj się kończy przygoda. Nie mówiąc już o funkcjonalności, użyteczności oraz co jest najważniejsze sprzedaży, dzięki stronie firmowej. Weźmy pod uwagę tak ważne aspekty w obecnym biznesie jak np. pozycjonowanie. Nawet najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google nie pomogą, gdy strona firmowa nie będzie dostosowana pod określone cele biznesowe. Firmy bardzo często nie mają stron dostosowanych do realów obecnego rynku. Takie strony nie zatrzymują klientów, nie zachęcają do kupna, nie wzbudzają zaufania w kliencie po prostu nie spełniają swoich podstawowych założeń biznesowych. Dlatego tak ważnym jest, aby dopasować firmową stronę internetową pod określone cele biznesowe. Strona internetowa jest tylko i aż częścią składową całego planu marketingowego zmierzającego do zwiększenia sprzedaży w Twojej firmie. Dobre strony sprzedają! Jest to potwierdzone przez rzesze klientów oraz liderów na lokalnym rynku. Największe marki dopieszczają swój wizerunek w internecie właśnie, dlatego że generuje on niesamowitą sprzedaż. Warto mieć tak duży wpływ na sprzedaż w swojej firmie.

Reklama strony internetowej

Coraz więcej przedsiębiorców zauważa, że przy obecnych realiach rynku nie wystarczy jedynie posiadać strony internetowej. Obecnie jest to już nie tyle standard co wymóg. Brak optymalizacji strony internetowej sprawia, że wiele firm posiada strony internetowe, ale w ogóle ich nie widać. Giną gdzieś w gąszczu świadomej konkurencji, która skrzętnie i z pomocą specjalistów dba o swój wizerunek. Profesjonalna strona internetowa nie ważne, czy budowana dla małej lokalnej firmy, dużego globalnego biznesu, czy będzie to strona wizytówkowa, sklep internetowy czy duży portal informacyjny – każda profesjonalna strona internetowa powinna być zoptymalizowana pod kontem SEO. Każda firmowa strona musi być przygotowana zgodnie z wytycznymi Google oraz dostosowana pod wymagania danej branży. Stary dobry Google ciągle dyktuje warunki. Twojego sklepu stacjonarnego albo biura nigdy nikt nie odwiedzi w takiej ilości jak Twojej firmowej strony internetowej. Nikt nie chce się zagłębiać w tajniki optymalizacji strony, pozycjonowania, najlepszego UX, czy UI, jej funkcjonalnością itp. – każda firma potrzebuje strony natychmiast gotowej do generowania sprzedaży! Każda kampania marketingowa będzie kierowała do Twojej strony internetowej, dlatego zadbaj o to, aby wzbudzała ona zaufanie oraz chęć nabycia produktu lub usługi właśnie w Twojej firmie. Możesz mieć najlepszych handlowców, najlepsze reklamy, cudowne promocje i najniższe ceny, ale jak Twoja siedziba firmowa będzie odpychającym miejscem to nie masz co liczyć na to, że te osoby zostawią u Ciebie pieniądze. Sprzedaż w internecie rządzi się trochę innymi prawami niż sprzedaż offline, ale Twoja siedziba i wizerunek muszą być dopięte na ostatni guzik. Zachęcasz klienta do wejścia do Twojej firmy, Twojego sklepu? Dlaczego nie zachęcasz go do wejścia do Twojego sklepu, biura w internecie? Świat online i offline w obecnych czasach nie tyle przeplatają się co praktycznie są jednością często z przewagą internetu. Masz wątpliwości? Zauważ jak wiele biznesów czerpie znacznie większe korzyści ze sklepu internetowego niż stacjonarnego? Jak wiele biznesów przenosi się do internetu, gdyż wie, że tam są prawdziwe wielkie pieniądze. Internet umożliwia Tobie dotarcie do klientów, do których nigdy byś nie miał dostępu i osiągnięcie takich pieniędzy, o których niektórym się nie marzyło.

Strona firmowa dopasowana do wymagań branży i Twojego biznesu.

Skoro posiadasz już strategię marketingową dostosowaną do Twojego biznesu to warto zorientować się jakiej strony firmowej potrzebujesz. By osiągnąć swój cel potrzeba najbardziej dostosowanego narzędzia, które będzie umożliwiało jego osiągnięcie. Biorąc pod uwagę ekonomię warto dostosować nie tylko cenę firmowej strony internetowej do budżetu przedsiębiorstwa, ale i narzędzia, które ten cel można osiągnąć. Do wypromowania firmy nie trzeba rozbudowanego serwisu internetowego – wystarczy prosta wizytówka firmowa. Do sprzedaży produktu bądź usługi nie trzeba rozbudowanego sklepu internetowego, świetnie w tym przypadku spisze się zwykły landing page.

 • Strona firmowa wizytówka - Jak sama nazwa wskazuje ma być krótka i zwięzła. Jeżeli firma chce poinformować klienta o swojej firmie i jej ofercie będzie to świetne narzędzie do zrealizowania tego celu. Firmowa strona wizytówkowa będzie zawierała zazwyczaj kilka podstron typu: Strona główna, O firmie, Oferta, Galeria, Kontakt. Może być rozbudowana o interaktywną mapę dojazdu oraz dodatkowe funkcjonalności typu slider ze zmieniającymi się zdjęciami. Firmowa strona wizytówka świetnie sprawdzi się w przypadku małych biznesów chcących przedstawić swoją ofertę w internecie.

 • Firmowa strona internetowa - Bardziej wymagająca strona reprezentująca firmę. Budująca wizerunek i zaufanie do firmy. Realizuje cele strategii marketingowej jak np. sprowadzenie klientów do firmy, zbudowanie zaufania do marki, zbudowanie rozpoznawalności marki, znaczne zwiększenie sprzedaży itd. Może być rozbudowana o dodatkowy panel CMS funkcje newslettera, formularz kontaktowy, interaktywna mapka, integracja z sieciami społecznościowymi, dział aktualności itd. Strona firmowa przeznaczona dla firm chcących znacznie zaistnieć w internecie myślących o poszerzeniu grupy swoich klientów.

 • Rozbudowany serwis internetowy - Serwis internetowy oprócz celów sprzedażowych posiada funkcje dodatkowo angażujące klientów oparte o autorskie rozwiązania. Idealne rozwiązanie do zaprezentowania przedsiębiorstwa lub jednostki np. samorządowej, oświatowej. Posiada zazwyczaj kilka wersji językowych, rozbudowaną strokturę menu, slider, wyszukiwarkę, dział aktualności, blog, newsletter, katalog produktów, interaktywną mapę dojazdu, dokumenty do pobrania, wykresy, statystyki, integrację z systemami zewnętrznymi. Najczęściej wielozakładkowa rozbudowany serwis z panelem zarządzania treścią CMS.

 • Landing Page - Jest to typ strony internetowej, który służy do wsparcia kampanii marketingowej. Najczęściej ma stricte cel sprzedażowy. Zazwyczaj składa się z jednej przewijalnej strony typu One Page. Mogą być tu podpięte dodatkowe narzędzia takie jak płatności PayU, PayPal, by klient mógł natychnmiast i bezproblemowo nabyć produkt. Landing page to inaczej strona docelowa, której zadaniem jest zachęcić użytkownika do wykonania określonej czynności – kupna konkretnego produktu, pobrania bonu rabatowego, zapisania się do newslettera itp. Jak to osiągnąć? Poprzez układ strony, grafikę i treści skrojone na miarę potencjalnego klienta. Jest to znakomite narzędzie zwiększające konwersję przy kampaniach e-marketingowych.

 • Sklep internetowy - Jest to Twój sklep stacjonarny docierający z ofertą do praktycznie każdego w każdym miejscu. Jest przeważnie oparty o zaawansowany system zarządzani treścią, produktami, kategoriami, zamówieniami, wysyłką oraz całym procesem sprzedaży online. Sklepy internetowe zintegrowane są najczęściej z API firm kurierskich, płatności online, hurtowni, systemów magazynowych typu Subiekt lub Wf-Mag. Posiadają funkcjonalności wspierające sprzedaż np. kody rabatowe, odbiorcy hurtowi, programy lojalnościowe.
 • Sprawimy by wszystko stało się prostsze

  Zawsze aktualny ze swoim biznesem

  Umiejętne dobranie strategii oraz wdrożenie odpowiedniego planu umożliwi wyciśnięcie z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych wszystkich możliwości.

  Działaj globalnie.

  Ograniczenie jest tylko w postrzeganiu świata. Zarządzaj czasem tak byś miał go na inne czynności. Zdecydowanie wydłużysz każdy dzień i podniesiesz jakość swojego biznesu.

  Zyskuj nowych klientów

  Z godziny na godzinę zyskuj nowych klientów. Docieraj do coraz szerszej grupy odbiorców. Przedstaw korzystnie i atrakcyjnie swoje produkty oraz usługi dla swoich odbiorców. Buduj świadomość swojej marki.

  Pomnażaj swoje pieniądze

  Oszczędzaj i pomnażaj swoje pieniądze. Z nutką zazdrości patrzysz na tych co ubiegli Cię we wdrażaniu innowacyjnych działań marketingowych? Zacznij działać!

  Wzmocnij swoją pozycję

  Jako przedsiębiorca wiesz, że będziesz skuteczny tylko wtedy, kiedy będziesz podążał za trendami. Poznaj narzędzia i techniki, które wzmocnią Twoją pozycję na rynku

  firma reklamowa mrągowo, kętrzyn, olsztyn, giżycko

  Jeżeli kiedykolwiek podczas prowadzenia swojego biznesu zastanawiałeś się:

 • Prosta, funkcjonalna i intuicyjna strona ze świetną oprawą graficzną musi kosztować tysiące
 • Twoja usługa jest niszowa i zapewne oprócz aktualnych odbiorców nikt się nią nie zainteresuje
 • Konkurencja w Internecie jest zbyt duża


 • Pora rzucić zupełnie inne światło na takie poglądy.

  Zyskasz

 • Unikalny nowoczesny wizerunek
 • Prawdziwą realizację swojej wizji - w końcu!
 • Satysfakcję klientów, dzięki intuicyjności i pełnej informacji płynącej z Twojej własnej strony www


 • Już jesteś przedsiębiorcą, to znaczy, że masz prawo do odważnych decyzji!

  Pomożemy Ci to osiągnąć. Skontaktuj się z nami!

  DO ZOBACZENIA!

  Zyskaj dużo więcej

  Wdrażając najskuteczniejsze metody marketingowe oraz czerpiąc od najlpszych zyskasz sukces.

  Zwiększenie sprzedaży

  Zyskujesz pozytywny wizerunek marki oraz zaufanie klientów. Przekłada się to bezpośrednio na sprzedaż, czyli wzrost zysków.

  Przyciągnij uwagę Klienta

  Klient ocenia w ułamkach sekund, czy kupi od Ciebie. Pozwól mu zagłębić się w Twój produkt. Zyskujesz uwagę klienta i utrzymanie jej.

  Strategie liderów rynku

  Korzystaj z praktyk topowych firm będących liderami rynku. Od teraz wszystkie te strategie są w zasięgu Twojej ręki. Sięgnij po nie.

  Swoboda działania

  Gdy nie masz na nic czasu outsourcing jest najlepszym rozwiązaniem. Zlecanie prac specjalistom w swoim fachu daje Tobie pewność i szybkość działania. Pracownik pracuje… Przedsiębiorca zleca…

  Pozytywny wizerunek

  Ułatwi Ci już od samego początku kontakt z klientami i partnerami biznesowymi. Jest to fundament, dzięki któremu będziesz mógł nakłaniać kogokolwiek do wypróbowania Twojego produktu lub usługi. Zyskaj jeszcze przed samą sprzedażą.

  Krok przed konkurencją

  Będziesz zawsze kilka kroków przed konkurencją, gdyż nie ma odwrotu przed wdrażaniem nowych sposobów dotarcia do klienta. Bądź jedynym słusznym wyborem dla swoich klientów.

  Napędź swój biznes

  Zaoszczędź czas przy jednoczesnym zwiększeniu sprzedaży. Kieruj sprzedaż tam, gdzie przebywają Twoi klienci.

  Strony internetowe mrągowo, kętrzyn, olsztyn, giżycko
  reklama w google mrągowo, kętrzyn, olsztyn, giżycko
  pozycjonowanie strony mrągowo, kętrzyn, olsztyn, giżycko
  reklama firmy mrągowo, kętrzyn, olsztyn, giżycko